>

» İletişim


İletişime geçmek isteyen ziyaretilerimiz için işte detaylar:

 

Hatırlatma:

Başta yayınladığımız şablonlar olmak üzere sitemizde yer alan tüm içerikler mümkün olduğu kadar açıklayıcı şekilde verilmeye çalışılmıştır.  Lütfen bizimle bir konuda iletişime geçmeden önce sitemizde yer alan ilgili rehberleri-dersleri ya da ilgili yazı içerisinde verilen notları yeterince incelediğinize emin olunuz. Bunun yanında sorunuz benzer bir şekilde ilgili içeriğin yorum alanında sorulmuş ve buna da cevap verilmiş olabilir.

Lütfen sorularınız cevabı google'da arama yapılarak bulunacak sorular değil de daha çok yayınladığımız içeriklerle alakalı özel sorular olsun. Bunun yanında elbette takıldığınız noktalarda da soru sorabilirsiniz.

 

İletişime geçmedeki amacınız soru sormaksa ve konuyla alakalı bir içerik sitemizde yer alıyorsa, lütfen öncelikle sorunuzu ilgili konuya yorum olarak eklemeyi tercih ediniz. Böylelikle vereceğimiz cevaplar muhtemelen benzer sorunu yaşayacak blogcu arkadaşlarımız için de aydınlatıcı olacaktır.

 

Bunun yanında özel sorularınız olursa bize aşağıdaki e-posta adresinden de ulaşabilirsiniz. Oldukça yoğun olduğumuz için sorunuzu hemen cevaplayamayacak olsak da en geç 24 saat içerisinde yanıtlamayı hedefliyoruz.

 

Bizimle iletişime geçtiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz..

 

 

İletişim e-posta adresi:

İletişim

 

comments powered by Disqus