>

» Haber Şablonu / Teması 2


Haber Şablonu / Teması 2 Ekran Görüntüsü

 

Örnek Site / Demo

[Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak şablonu kullanan örnek sitemizi canlı olarak inceleyin! ]

 

Şablon Kodlarını İndirme Şablonu / Temayı İndirin Şablon Kodlarını İndirme

[sağ tık > "hedefi farklı kaydet" ya da "bağlantıyı farklı kaydet" diyerek kodları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.]

 

Bu harika Haber Şablonu 2 hakkında detaylı bilgiler için lütfen okumaya devam ediniz..

 

 

Şablon Özellikleri  Şablonun / Temanın Özellikleri

 • Hoş tasarım, fonksiyonellik
 • Profesyonel site görünümü
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) geliştirmeleri
 • Anasayfada "Son İçerikler Slaytı" / Değişen resimli içerikler (Blogcu'da bir ilk !)
 • Reklam ve duyuru alanları hazır
 • Facebook sayfası ve twitter hesapları yerleşimi yapılmış
 • Olabildiğince kolay kurulum
 • Temiz ve anlaşılır kodlama, kolay düzenleme (Blogcu'da bir ilk !)
 • Yoğun içerik girilen sitelere çok kolonlu ve kısa özet yapısıyla uygunluk
 • Çoğunlukla blogcudan sağlanan kaynak dosyaları ile hızlı çalışma
 • Farklı tarayıcılara uyumluluk
 • Sürekli güncelleme desteği ile en son gelişmelere uyumluluk.
 • Sitemizdeki rehberler-dersler ile döküman desteği
 • Kurulum Kolaylığı Seviyesi: %95 Otomatik Kurulum - %5 El ile düzenleme

 

 

%100 Otomatik Kuruluma Sahip Sürümler de Var!

Şu an Haber Şablonu 2 adlı ana şablonumuzun sayfasındasınız. Bu şablonumuzda reklam alanları açıkça gösterildiği için, bunun yanında facebook sayfası, twitter hesapları gibi alanlar için de ön taslaklar sunulduğu için şablonu kullanacak kişiler şablonda belirtilen yönergeler eşliğinde bu alanlara kendi reklam kodlarını girip kendi facebook-twitter vs. hesap adlarını yazmalılar. Yani bu özellikler için kodlar üzerinde çok basit birkaç işlemin yapılması gerekmektedir. Eğer bu ekstra alanlara ihtiyacınız yoksa hiç bu düzenlemelerle uğraşmanıza gerek kalmayacak olan diğer sürümleri kullanabilirsiniz. Bu ana şablonumuzun Kolay Haber Şablonu 2 ve Sade ve Kolay Haber Şablonu 2 adlı iki alt sürüm şablonu bulunmaktadır. Yani bir "Kolay" sürüm, bir de "Sade ve Kolay" sürüm bulunmaktadır.

Sürümlerin temel özellik ve birbirlerine olan farklıları şu şekildedir:

Haber Şablonu 2: Bu şablonda "Son İçerikler Slaytı" , çoklu reklam alanları, facebook sayfası beğenme alanı ve twitter hesabı entegrasyonu gibi ekstra özellikler yer almaktadır. Şablonu düzenlemesi diğer sürümlere göre nispeten daha uzundur.

Kolay Haber Şablonu 2: Bu şablonda diğer ekstra özellikler ve düzenleme gerektirecek yerler devre dışı bırakılmıştır. Şablonu kaydettiğiniz gibi her şey otomatik kurulmaktadır. Anasayfadaki "Son İçerikler Slaytı" bu sürümde yer almaktadır. Yani düzenlemesi kolay olduğu için "Kolay Haber" adını almıştır.

Sade ve Kolay Haber Şablonu 2: Bu şablon da düzenleme gerektirmediği ve de ana sayfasında "Son İçerikler Slaytı"nı barındırmadığı için kolay olmasının yanında ayrıca sade olarak da adlandırılmıştır.

Temelde aynı bu üç şablonun hangi sürümü size daha uygunsa doğrudan o şablon üzerinden düzenleme yapmanız işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

 

 

Şablon Referansları  Bu Kadar Blogcu Yanılıyor Olamaz!

Yayınladığımız şablonlar pek çok blogcu tarafından beğenilerek kullanılmakta. Şablonlarımızı kullanan blogcularla ilgili yaptığımız referanslar haberine gitmek için tıklayınız:

Şablon Referanslarımız

 

 

Şablon Kurulumu  Şablonun / Temanın Kurulumu

Yukarıdaki, "Şablonu / Temayı İndirin" şeklinde verdiğimiz bağlantı ile şablon kodlarını bilgisayarınıza indirmiş olmalısınız. Akabinde de indirdiğiniz kodları blogcu panelimizdeki Şablonlar menüsü altındaki "Şablon Düzenle" sayfasındaki alana eski kodları silip yapıştırıp "Kaydet" butonuna bastığımızda yeni şablonumuz kurulmuş olacak. Hepsi bu kadar!

Daha önce hiç şimdi incelediğiniz şablon gibi bir "Özel Yapım Şablon" kurmadıysanız ve nasıl yapacağınız konusunda tereddüt yaşıyorsanız konu ile ilgili olarak çok basit bir anlatımla kolayca kurulum yapmanızı sağlayacak yazımız için tıklayınız:

Özel Yapım Şablon Kurulumu

 

Ayrıca şablonunuzda düzenlemeler yapmak, ekstra araçlar ekleme konusunda bilgi sahibi değilseniz HTML Şablon Düzenleme yazımıza da bakabilirsiniz.

 

 

Şablon Notları  Şablonlarla İlgili Bilmeniz Gerekenler

Yayınladığımız şablonlar ile ilgili olarak aktarmak istediğimiz genel hususlar ve bilmenizde fayda olacak ipuçlarını bir yazıda topladık. İlgili yazıya gitmek için tıklayınız:

Şablonlarımızla İlgili Notlar / İpuçları

 

Şablonlarımız tamamen ücretsizdir, rahatça kullanabilirsiniz. Hiçbir konuda kısıtlama getirilmemiştir, dilediğiniz gibi düzenleyebilir, hatta isterseniz kendi geliştirmelerinizle siz de bu şablonu kendi blogunuz üzerinden dağıtabilirsiniz. Şablon kullanıcılarımızın uyması gereken tek kural telif hakkı alanının kaldırılmamasıdır. Aksi halde davrananlar kolayca tespit edilebilmekte ve haklarında ciddi yaptırımlar uygulanabilmektedir. Telif hakkı ve şablon kullanımında sahip olduğunuz haklar ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız:

Şablonlarımızdaki Telif ve Kullanım Hakları

 

 

Şablon Notları  Şablon Adı Notu:

Şablonun adının "Haber Şablonu" olması sadece haber içerikli bloglara uygun olduğu anlamına gelmemektedir. Temel yapılış amacı haber içerikli siteler için olsa da görünümdeki asıl vurgu haber içeriğinden çok profesyonel bir site duruşunadır. Blogunuz bu profesyonel site tarzını yansıtsın isterseniz rahatlıkla kullanabileceğiniz şablonlardan biri de bu haber şablonudur.

 

 

Blogcu Şablonları

 

Siz de tarafımızdan yayınlanan "Özel Yapım Blogcu Şablonları"ndan birini kullanarak

ziyaretçilerinize daha şık ve fonksiyonel bir sitede gezinme imkanı sağlayabilir, aynı zamanda da

çeşitli arama motoru optimizasyonlarıyla daha fazla ziyaret edilen bir siteye kavuşabilirsiniz.

 

Sizleri de bu şablonları kullanan siteler arasında görmekten mutluluk duyacağız..

 

Blogcu Şablonları

 

Yayınladığımız diğer şablonarı görmek için tıklayınız: Tüm Şablonlar - Temalar





comments powered by Disqus