>

» Blogcu Şablonları'nda Devrim, 5. Kez Güncelledik !


Yayınladığımız şablonu geliştirmeye ve değişen durumlara göre güncellemeye devam ediyoruz. Ve 5. sürümümüz yayında, indirebilirsiniz.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şu an güncelliğini yitirmiş bir içerik sayfasını görüntülemektesiniz.

Lütfen anasayfaya giderek ya da yukarıdaki menü aracılığıyla güncel içeriklere göz atınız.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Blogcu ŞablonlarıTema yayıncısı olarak şu an sadece bir tema yayınladık ancak onun da en iyisi olmasına gayret ediyoruz. Az ama kaliteli felsefesini benimsedik ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Siz hiç daha 1 yılını doldurmadan 5. kez güncellenen bir şablon kullanmış mıydınız? Kullanmadıysanız bu ayrıcalıklı şablonu kullanarak kaliteli temada yayın yapma lüksüne sizi de davet ediyoruz.

Ayrıca şablon referansları sayfamızda da ufak bir güncelleme yaptık. şablonumuzu kullanan siteler sayfasından bu listeye ulaşabilirsiniz. Şablonumuzu kullanan tüm sitelere burada tek tek yer vermemiz elbette zor ama pek çok blogcu ile aynı ailede olduğumuzu görmek bizleri sevindiriyor. Mart ayı google raporuna göre blogcu'nun en fazla ziyaret edilen 2. sitesinin de temamızı kullandığını düşünürsek sanırım bu ailenin ne kadar büyük ve etkili olduğunu, temamızın ne kadar başarılı olduğunu da belirtmeye pek de gerek kalmıyor aslında.

 

Yeni sürümü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Blogcu Emperor Magazine Şablonu, Teması

 

 

21.03.2011 itibariyle yayınladığımız yeni sürümde yapılan başlıca geliştirme ve düzenlemeler şunlardır:

 

V.3.5 Sürüm Notları:

1. Kullanıcıların tek kelime olarak girdikleri çok uzun yorum başlıkları sağ kolonda taşmaya neden oluyordu, bu sorun giderildi.

2. Arama motoru alanı geliştirildi.

3. SEO için geliştirmeler yapıldı. - (4 tane)

4. Blog haberlerinin sonlarına dinamik beğen butonu eklendi. Komple site yerine sadece ilgili haberi beğenmek de mümkün olacak.

5. Tasarımda düzenlemeler yapıldı.

6. Telif hakkı alanınaki tarih yılı güncellendi.

7. Düzenleme yapmanızı sağlayan açıklamalar geliştirildi ve yeni açıklamalar eklendi. Artık daha rahat temayı düzenleyebileceksiniz.

8. Tema ilk kurulumda daha hazır olunacak hale getirildi.

 

 

Eski kullanıcılarımızın temalarını yeni sürüme yükseltmelerinin faydalı olacağını hatırlatır, yeni kullanacakların da otomatik olarak en son sürümü indireceklerini, bir güncellemeye ihtiyaç duymayacaklarını belirtmek isteriz.

 

Not: Kullanılan görselin kullanım izni vardır. (c) http://www.sxc.hu/profile/flaivoloka

comments powered by Disqus