>

» Bizi Neden Takip Etmelisiniz?


Bizi takip etmeniz için kısa kısa birkaç şeyden bahsedeceğiz, elbette karar sizin. Ama takip ettiğinizde buna çok seviniyoruz, söyleyeylim :)

 

30 Ağustos 2010'dan beri en iyi blogcu şablonları için çalışıyoruz. Geçen sürede hedeflerimizi büyüttük ve daha çok çalıştık. Bilenler bilirler, blogcu bir ailedir; biz de bu aile içinde bağları güçlendiren, ailenin hep birlikte kalkınmasına katkı sağlamayı hedefleyen küçük bir siteyiz.

Bu bağlamda kısa kısa ifade edecek olursak:

 

En iyi blogcu şablonları daima sitemizde oldu

Yeni temalarımızla birlikte 1.971.944 karakter kod içeren dev şablon yayınları yaptık ve de yapmaya devam edeceğiz inşallah. Bu konudaki liderliğimizi google da tescilliyor olmalı ki, "Blogcu Şablonları" diye yapılan aramalarda google'da ilk sıradayız.

Yeni şablon yayınlarımızı lanse etmenin hemen ardından ulaşılan sonuç: en popüler 100 blogcu'dan 17'si bizim şablonlarımızdan birini kullanıyor. Elbette bunun yanında yine şablonumuzu kullanan pek çok blogcu arkadaşımız da bulunmakta. Ve ailemiz her geçen gün hızla büyümekte..

 

Günceliz - Hızlıyız

Yaptığımız şablonları sadece 1 kere yayınlayıp bırakmadık, sürekli arkasında durduk. Örneğin eski blogcu için yayınladığımız temamız için 6 ana sürüm yenileme yapmıştık. Ve eski blogcuların bildiği, yeniden şablon düzenleme özgürlüğünün geldiği son blogcu düzenlemesinde gösterdiğimiz hızdan bahsedelim. Yeni sistemde tüm şablon yapısı değiştiği için eskiden yapılmış olan bütün şablonlar geçersiz olmuştu. Bunun üzerine önce yeni sistemdeki şablon etiketleri (blogcu resmi blogunda yayınlanmadan 1 gün önce) tarafımızdan yayınlandı, ardından da tam 9 saat 15 dakika sonra ise yeni sisteme uyarlanmış ilk şablonumuz geldi. Yani blogcu'nun değiştiği o gün kullanıcılarımız yeni şablonlarını kullanabildiler..

 

Gelişmeleri Önce Bizden Duyarsınız

Blogcu son büyük değişikliğe gitmeden önce konunun takipçisi olan sitemiz konuyla alakalı blogcu'nun resmi duyurusu gelmeden iki gün önce konuyu takipçileriyle paylaşmıştı.

 

Daha İyi Bir Blogcu İçin Beraber Çalışıyoruz

Yenilenen blogcu'nun geliştirilmesiyle ilgili kendi detaylı analizlerimiz ve takipçilerimizin katkılarıyla birlikte blogcu yönetimine öneriler sunan en etkili mecra olduk. Bu önerilerimizi de doğrudan blogcu yönetimine ileterek site yönetimi ve blogcu kullanıcıları arasındaki en önemli köprülerden biri olmaya devam ediyoruz.

 

Ziyaretçilerimiz-Arkadaşlarımız Bizim İçin Değerlidir

Geçen zaman gösterdi ki ziyaretçilerimize-arkadaşlarımıza oldukça değer veriyoruz ve bir aile gibi hareket ediyoruz. Yapılan bir yorumla yazılarımız pek çok kere güncellenmiş, şablonlarımız geliştirilmiştir. Baştan sona yenilenen iletişim kanallarımız ile birlikte daha etkin iletişim için elimizde geleni yapmaya devam edeceğiz..

 

 

Şimdi Takip Zamanı!

Eğer siz de bizi takip ederek son gelişmeleri kaçırmak istemezseniz yapabileceğiniz üç şey var:

 

 

 

Takibiniz için teşekkür ederiz..

 

© görsel kaynağı : somewhereinblog.net

comments powered by Disqus