>

» 6. Güncelleme 3 Yeni Format İle Geldi !


6. güncellememiz sürprizlerle dolu. Yaptığımız 3 farklı sayfa düzeni tasarımı ile artık temamızı toplam 4 farklı kombinasyonda kullanabileceksiniz.

Blogcu Şablonları

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şu an güncelliğini yitirmiş bir içerik sayfasını görüntülemektesiniz.

Lütfen anasayfaya giderek ya da yukarıdaki menü aracılığıyla güncel içeriklere göz atınız.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Daha önce de belirttiğimiz gibi az ama öz felsefimizle çalışmaya devam ediyoruz. Kalitesiz pek çok tema yerine kaliteli az tema anlayışındayız ve bu doğrultuda çalışmalarımız devam ediyor.

Şu an mevcut şablonumuz daha da geliştirilerek 6. sürümü yayınlandı. Ancak bu güncellemenin sürprizi 3 farklı kombinasyonun daha şablona eklenmesi oldu.

Mevcut kombinasyonumuz sağda ve solda birer yan kolon, ortada ise ana kolonun yer aldığı bir tasarımdı. Gelen talepler üzerine kullanıcılarımıza artık aynı tasarımın farklı kombinasyonlarını da sunuyoruz. Buna göre eklenen kombinasyonlar şu şekilde:

  • - Yan Kolonlar sağda iki tane, ana yazı alanı solda
  • - Solda tek yan kolon, ana yazı alanı sağda
  • - Sağda tek yan kolon, ana yazı alanı solda

Ayrıca şablon referansları sayfamızda da ufak bir güncelleme daha yaptık. şablonumuzu kullanan siteler sayfasından bu listeye ulaşabilirsiniz. Şablonumuzu kullanan tüm sitelere burada tek tek yer vermemiz elbette zor ama pek çok blogcu ile aynı ailede olduğumuzu görmek bizleri sevindiriyor. Mart ayı google raporuna göre blogcu'nun en fazla ziyaret edilen 2. sitesinin ve alexa raporuna göre blogcunun en fazla ziyaret edilen 20 sitesi arasında da temamızı kullanan 4 sitenin olduğunu düşünürsek temamızın ne kadar başarılı olduğunu belirtmeye pek de gerek kalmıyor aslında.

 

Yeni sürümü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Blogcu Emperor Magazine Şablonu, Teması

(link eski olduğu için kaldırılmıştır.)

 

 

14.08.2011 itibariyle yayınladığımız yeni sürümde yapılan başlıca geliştirme ve düzenlemeler şunlardır:

 

V.3.6 Sürüm Notları:

1. 3 Yeni sayfa düzeni formatı eklendi.

2. Tasarım için en son değişiklikler uyarlandı.

3. Kullanıcı temayı ilk etapta hiç değiştirmeyecek de olsa tema daha hazır hale gelecek şekilde düzenlendi.

4. Seo geliştirmeleri yapıldı.

5. Açıklama alanları güncellendi.

6. Haber altına google+ butonu özelliği eklendi

 

Eski kullanıcılarımızın temalarını yeni sürüme yükseltmelerinin faydalı olacağını hatırlatır, yeni kullanacakların da otomatik olarak en son sürümü indireceklerini, bir güncellemeye ihtiyaç duymayacaklarını belirtmek isteriz.

 

Not: Kullanılan görselin kullanım izni vardır. (c) http://www.sxc.hu/profile/flaivoloka

comments powered by Disqus